ЛОГО

 

ukreng

Визначений переможець інвестиційного конкурсу на встановлення атракціону «Колесо огляду»

20130710 koleso

Згідно до Розпорядження КМДА від 02.07.2013 р. № 1088 «Про затвердження переможця конкурсу із залучення інвестора до встановлення (будівництва) атракціону «Колесо огляду» з супутніми об`єктами обслуговування біля Музею води на території Центрального парку культури та відпочинку» до Дня незалежності в Центральному парку культури та відпочинку має бути встановлене Колесо огляду.  

Замовником реалізації проекту виступає «Центральний парк культури та відпочинку». Переможцем інвестиційного конкурсу стали ТОВ «КИЇВ СІТІ ІНТЕРТЕЙМЕНТ».

4 липня 2013 року у Хрещатому парку за участі Головного архітектора міста С.А. Целовальника відбулась прес-конференція присвячена презентації інвеситційного проекту "Колесо огляду". Журналістам і всім бажаючим показали макет майбутнього об'єкту. 

«Конструкція колеса передбачає зручну посадку і висадку пасажирів, у тому числі і для інвалідів. Одна прогулянка на ньому триватиме 15 хвилин (за цей час колесо зробить три оберти). За цей час туристи зможуть прослухати приємну музику або звукову екскурсію з історії Києва », - зазначила Валерія Гарєєва, піар-директор проекту «Колесо огляду».

Виготовить Колесо одна з європейських компаній. Колесо встановлять з використанням найсучасніших технологій та відповідно стандартам безпеки. Закінчити його монтаж планують до кінця літа. Висота Колеса сягатиме близько 50 метрів. На колесі буде змонтовано 36 зручних кабінок. У кожній зможуть поміститься вісім пасажирів. Кабінки будуть закритими, обладнані системою кондиціонування та підігріву повітря.

Детальніше про інвестиційний об’єкт: http://dp.kga.gov.ua/uk/investitsijna-diyalnist/437-vstanovlennya-koleso-oglyadu

ОПИТУВАЛЬНИК

Яке найбільш доцільне функціональне призначення території стратегічної ініціативи "ДП"

культурно-просвітницьке - 15.5%
розважальне - 11.2%
рекреація - 8.6%
озеленення, заповідні території - 20.7%
зелений туризм - 10.3%
озеленення з елементами рекреації - 33.6%

Всього голосів: 116
The voting for this poll has ended
 
       
???? ?????
??????: 01001, ???. ????????, 32, ??. 306? E-mail: [email protected]