ЛОГО

 

ukreng

До Дня святкування 1025-річчя хрещення Київської Русі у столиці відкрили відновлений пам'ятник хрещенню Русі

IMG 5032 

28 липня 2013 року біля Набережного шосе на Подолі було відкрито відреставрований пам'ятний комплекс Колони Магдебурзького права, який також має назву Нижній пам'ятник святому Володимиру або Пам'ятник хрещення Русі. В рамках реконструкції комплексу відновили капличку та фонтан, які в ХІХ столітті були в основі колони та заново відбудували сходи, що ведуть від пам'ятника до Володимирської гірки.

Відновлення цих об'єктів здійснене за ініціативи Департаменту містобудування та архітектури. У ході робіт, які тривали майже 5 місяців, було створено пішохідну алею між Пішохідним парковим мостом та Поштовою площею, реконструйовано пам'ятник Володимиру.

Від пам`ятника Магдебурзького права до Набережної Дніпра реконструювали підземний перехід. На стінах у самому переході студенти НАУ зобразили фрагменти карти Києва X-XII століть (архітектори: О. Зорін, О. Кутовой, В. Розенберг ). На підпірній стіні Набережної Дніпра в гранітних арках створено художні барельєфи з ангелами і Хрестителями – Іоанном Предтечею та Володимиром Великим (скульптор О. Моргацький, архітектор С. Дьомін, художник О. Кудрявченко).

За результатами всеукраїнського бліц-конкурсу на визначення кращого ескізного проекту пам’ятного знака на честь 1025-річчя хрещення Київської Русі у наступному році на набережній навпроти колони Магдебурзького права буде встановлений пам’ятний знак. У конкурсі переміг проект дерев'яної купелі на воді у формі хреста (автори проекту: І. Проценко, А. Моложанов, І. Кріль, А. Потапова, М. Гусєв).

Ознайомитися з усіма поданими на конкурс проектами.

ОПИТУВАЛЬНИК

Яке найбільш доцільне функціональне призначення території стратегічної ініціативи "ДП"

культурно-просвітницьке - 15.5%
розважальне - 11.2%
рекреація - 8.6%
озеленення, заповідні території - 20.7%
зелений туризм - 10.3%
озеленення з елементами рекреації - 33.6%

Всього голосів: 116
The voting for this poll has ended
 
       
???? ?????
??????: 01001, ???. ????????, 32, ??. 306? E-mail: [email protected]