ЛОГО

 

ukreng

Відремонтований Венеціанський міст облаштували декоративним освітленням

12126

У четвер, 10 жовтня 2013 року, після тривалої реконструкції в Парку культури та відпочинку «Гідропарк» нарешті відкрили Венеціанський міст.

Окрім нового мостового полотна й покриття проїзної частини, відремонтованої опори мосту, прогонової будови й сполучення мосту з підходами, об’єкт отримав також декоративне освітлення.

«Ремонтні роботи на Венеціанському мості повністю завершено, нам залишилося лише демонтувати тимчасові споруди та провести благоустрій прилеглої території», – зазначив генеральний директор КК «Київавтодор» Петро Береговий.

Також він додав, що замовником виконання робіт з облаштування архітектурно-декоративного освітлення Венеціанського мосту виступило КП «Київміськсвітло».

Венеціанський міст не такий романтичний, як «Міст закоханих» і не такий «прогулянковий», як міст на Труханів острів, але для відпочиваючих він слугує переправою до Долобецького острова (пляж «Молодіжний», пляж «Венеція», Спортивно-оздоровчий комплекс просто неба). Останнім часом міст став осередком екстремальних видів спорту, таких як  роуп джампінг. Традиційним для киян стало збиратися великими компаніями та запускати небесні ліхтарики з Венеціанського мосту.

Міст отримав свою назву від імені Венеціанської затоки Дніпра і однойменного острова.

Раніше на території сучасного парку було острівне поселення Передмістна слобідка (знищене нацистами у 1943 році), яке через весняні паводки затоплювало, внаслідок чого в народі отримало назву  «Київська Венеція». Саме через подібні затоплення місцеві жителі будували тут будинки на палях, а між ними снували човнярі - перевізники, такі собі київські «гондольєри».  

Венеціанський міст був побудований в 1966 році. Довжина його становить 144 метри, з нього відкривається чудовий краєвид на правобережний Київ  Хоча міст і вважається пішохідним, після реконструкції тут влаштовано тротуари і проїжджа частина для обслуговуючого транспорта.

Для підсвічування об'єкта використано 84 LED – світильників, які працюють за рахунок енергозаощаджуючих технологій. Крім того було встановлено 4 прожектора для підсвічування аркових склепінь та 12 опор зі світильниками для функціонального освітлення проїжджої та пішохідної частини мосту.

ОПИТУВАЛЬНИК

Яке найбільш доцільне функціональне призначення території стратегічної ініціативи "ДП"

культурно-просвітницьке - 15.5%
розважальне - 11.2%
рекреація - 8.6%
озеленення, заповідні території - 20.7%
зелений туризм - 10.3%
озеленення з елементами рекреації - 33.6%

Всього голосів: 116
The voting for this poll has ended
 
       
???? ?????
??????: 01001, ???. ????????, 32, ??. 306? E-mail: [email protected]